Loading


Zamów bez wychodzenia z domu

 

W trosce o zdrowie Państwa oraz naszych Pracowników, zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia pojazdu online! To proste!

JAK TO DZIAŁA?

✅ Skontaktuj się z nami

✅ My przygotujemy ofertę

✅ Zatwierdź ofertę

✅ Odbierz auto osobiście lub skorzystaj z nowej usługi door-to-door (dostarczymy pojazd pod Twoje drzwi, szczegóły do omówienia ze Sprzedawcą)

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO ORAZ MAILOWEGO:

52 320 56 50

zapytania@bieranowski.pl

MASZ PYTANIE? NAPISZ!
TUTAJ MOŻESZ TEŻ UMÓWIĆ SIĘ NA WIDEOROZMOWĘ
(wpisz wideo w uwagach)

 

Superb bydgoszcz

 

Dane kontaktowe

Prosimy o wypełnienie danych.
* oznacza pole wymagane

*
Wybierz formę kontaktu
| | |

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY RODO


Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę dla: Bieranowski sp. z o.o. sp. k., al. Jana Pawła II 127, 85-140 Bydgoszcz, NIP:9532772446, REGON:384767600, KRS: 0000848440 na skontaktowanie się z Tobą w celu przedstawienia Ci informacji na temat oferty oraz ogólnych informacji dot. możliwych sposobów finansowania z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz). Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie informacjami na temat oferty. Wyrażenie zgody i podanie Twoich danych jest dobrowolne, jednak niepodanie ich spowoduje brak możliwości kontaktu. Twoje zapytanie przekażemy pracownikowi spółki, który skontaktuje się z Tobą w wybrany przez Ciebie sposób celem udzielenia Ci powyższych informacji. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymania informacji dot. oferty w czasie rozmowy z pracownikiem spółki. Swoje zgody możesz wycofać poprzez bezpośredni kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - Paweł Modrzejewski - telefonicznie: 544 544 006 lub pod adresem email: inspektor@kiodo.pl. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych poniżej.


WhatsApp Logo