Loading


NOWA ŠKODA Superb iVSkoda octavia

 

 

ELEKTROMOBILNOŚĆ

ŠKODA wkracza w nową erę! SUPERB iV, to kolejny krok w kierunku elektromobilności. Napęd hybrydowy łączy 2 silniki - elektryczny i konwencjonalny spalinowy.

ŠKODA wprowadza oznaczenie iV dla wszystkich swoich elektrycznych aut. Litera „i” oznacza auto inteligentne, intuicyjne, ikoniczne, inspirujące, innowacyjne - prawdziwego indywidualistę.

HYBRYDOWE SERCE

Pod maską każdego SUPERBA iV znajduje się silnik 1.4 TSI, wspierany przed silnik elektryczny, które razem dają maksymalną moc 160 kW i moment obrotowy do 400 Nm. Napęd połączony jest z całkowicie nową, sześciostopniową i trzysprzęgłową skrzynią biegów DSG.

Napęd działa w tym modelu w 3 trybach:

> tryb E - w pełni elektryczny, nieemitujący żadnych zanieczyszczeń do atmosfery. Zasięg w tym trybie to 55 km, pozwala on osiągnąć maksymalną prędkość 140 km/h.;
> tryb Sport - w pełni wykorzystujący moc obu silników. Uruchamia sportowe ustawienia zawieszenia i sterowania;
> tryb hybrydowy - wykorzystuje równocześnie oba silniki. Jednostka odpowiadająca za sterowanie automiatycznie uruchamia lub wyłącza jeden z silników na postawie aktualnych danych jazdy. W tym trybie auto może pokonać na jednym baku nawet 850 km.

 

Let Top Matrix

Superb side assist

WYPOSAŻENIE

Design modelu jest niemal identyczny jak w wersji z silnikiem spalinowym. Główną różnicą jest atrapa chłodnicy, która posiada wbudowaną osłonę złącza do ładowania akumulatora.
ŠKODA Superb iV dostępna jest w wariantach wyposażenia: Ambition, Style, L&K i SportLine. W Superbie w wersji iV również pojawiły się jako pierwsze udogodnienia takie jak: 
Trailer Assist -
ułatwia parkowanie z przyczepką - podpowiada optymalny kąt obrotu kierownicy;
Area View -
dostarcza informacji na temat otoczenia pojazdu pochodzących z czterech szerokokątnych kamer.

W Superbie w wesji iV pojawił się też system eNoise  -
funkcja która zapewnia, że inni użytkownicy drogi usłyszą pojazd w trybie elektrycznym, w którym porusza się niemal bezgłośnie.

Superb bydgoszcz

 

ZAINTERESOWAŁ CIEBIE TEN MODEL? ZAPRASZAMY NA JAZDĘ PRÓBNĄ NOWĄ ŠKODĄ SUPERB iV!

Wpisz swoje dane, a my zarezerwujemy termin Twojej jazdy próbnej

Dane kontaktowe

Prosimy o wypełnienie danych.
* oznacza pole wymagane

*
Wybierz formę kontaktu
| | |

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY RODO


Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę dla: Bieranowski sp. z o.o. sp. k., al. Jana Pawła II 127, 85-140 Bydgoszcz, NIP:9532772446, REGON:384767600, KRS: 0000848440 na skontaktowanie się z Tobą w celu przedstawienia Ci informacji na temat oferty oraz ogólnych informacji dot. możliwych sposobów finansowania z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz). Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie informacjami na temat oferty. Wyrażenie zgody i podanie Twoich danych jest dobrowolne, jednak niepodanie ich spowoduje brak możliwości kontaktu. Twoje zapytanie przekażemy pracownikowi spółki, który skontaktuje się z Tobą w wybrany przez Ciebie sposób celem udzielenia Ci powyższych informacji. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymania informacji dot. oferty w czasie rozmowy z pracownikiem spółki. Swoje zgody możesz wycofać poprzez bezpośredni kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - Paweł Modrzejewski - telefonicznie: 544 544 006 lub pod adresem email: inspektor@kiodo.pl. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych poniżej.


WhatsApp Logo