Loading


Nowa ŠKODA Kamiq


SKODA KAMIQ BYDGOSZCZ

KAMIQ – NOWY MIEJSKI SUV

ŠKODA KAMIQ to ... urodzony lider! Jej wyrazisty design, pewność siebie i kompaktowy rozmiar otwierają nowe możliwości. To idealny samochód dla tych, którzy kreują nowe tredny, zamiast podążać za innymi. Nowy SUV - nowe perspektywy!

KAMIQ definiuje styl projektowania marki ŠKODA. To idealne połączenie dynamicznych kształtów i solidności. Piękny, wyrazisty design oraz kompaktowe wymiary zwracają uwagę i zapadają w pamięć. Mamy przed sobą samochód, który idealnie wpasowuje się w miejski klimat.

Codzienne życie w mieście i jego okolicach może być sporym wyzwaniem. Dlatego KAMIQ oferuje praktyczne rozwiązania w warunkach miejskiej dżungli. To samochód, który idealnie wpasuje się w Twoje potrzeby – i... większość miejsc parkingowych.

DESIGN

Wymiary auta robią wrażenie, a zwiększony prześwit (19 cm) i wyraziste elementy nadwozia podkreślają jego terenowy charakter. Wnętrze ŠKODY KAMIQ charakteryzuje duża przestronność oraz praktyczność. Pojemność bagażnika wynosi 400 l i można ją zwiększyć po rozłożeniu tylnych siedzeń do 1 395 l.

W samochodzie zastosowano dzielone reflektory, które nadają frontowi niepowtarzalny wygląd. Tylne światła pojazdu zostały zaprojektowane horyzontalnie, podkreślając charakterystyczny styl marki. ŠKODA KAMIQ standardowo jest wyposażona w światła LED Basic, jednak dla fanów nowoczesnych rozwiązań, istnieje możliwość wyposażenia jej w światła FULL LED z dynamicznymi kierunkowskazami.

 

SKODA KAMIQ BYDGOSZCZ

Komfort i bezpieczeństwo Kamiq

KOMFORT I BEZPIECZEŃSWO

Dzięki doskonale wyprofilowanym, wygodnym fotelom będziesz czuć się rześko nawet podczas długiej wyprawy. Praktyczne rozwiązania zastosowane w tym modelu, takie jak m.in. oświetlenie przestrzeni wokół nóg i umieszczenie w centralnej konsoli dwóch gniazd USB-C, zapewniają jeszcze większą wygodę w trakcie podróży. A co z komfortem pasażerów? Tylna kanapa zdecydowanie wyróżnia się obszernością na tle konkurentów. Jej przestronność doceni każdy w trakcie długiej trasy. Również rodziny docenią ten model - w pojeździe istnieje możliwość zainstalowania dwóch fotelików - bez zmniejszenia komfortu jazdy.

W standardowym wyposażeniu znajdziemy szereg rozwiązań, takich jak m.in. 6 poduszek powietrznych,które spowodują, że zarówno kierowca jak i pasażerowie poczują się bezpiecznie.

NASZ TYP

Nasz typ to świetnie wyposażona ŠKODA KAMIQ w wersji Ambition, która jest dostępna już od 735 zł miesięcznie!

  • LANE ASSIST - asystent pasa ruchu.
  • FRONT ASSIST -kontrola odstępu z funkcją awaryjnego hamowania.
  • Kamera cofania.
  • Reflektory LED Basic z przodu + LED Basic z tyłu.
  • Połączenia alarmowe – manualne lub automatyczne wezwanie pomocy po wypadku.
  • Obręcze kół ze stopów lekkich CASTOR 16''.

Let Top Matrix

Superb bydgoszcz

 

CHCESZ PRZETESTOWAĆ MODEL LUB OTRZYMAĆ OFERTĘ? 

Wpisz swoje dane, skontaktuje się z Tobą nasz Doradca.

Dane kontaktowe

Prosimy o wypełnienie danych.
* oznacza pole wymagane

*
Wybierz formę kontaktu
| | |

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY RODO


Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę dla: Bieranowski sp. z o.o. sp. k., al. Jana Pawła II 127, 85-140 Bydgoszcz, NIP:9532772446, REGON:384767600, KRS: 0000848440 na skontaktowanie się z Tobą w celu przedstawienia Ci informacji na temat oferty oraz ogólnych informacji dot. możliwych sposobów finansowania z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz). Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie informacjami na temat oferty. Wyrażenie zgody i podanie Twoich danych jest dobrowolne, jednak niepodanie ich spowoduje brak możliwości kontaktu. Twoje zapytanie przekażemy pracownikowi spółki, który skontaktuje się z Tobą w wybrany przez Ciebie sposób celem udzielenia Ci powyższych informacji. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymania informacji dot. oferty w czasie rozmowy z pracownikiem spółki. Swoje zgody możesz wycofać poprzez bezpośredni kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - Paweł Modrzejewski - telefonicznie: 544 544 006 lub pod adresem email: inspektor@kiodo.pl. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych poniżej.


WhatsApp Logo