Loading


Nowa ŠKODA Octavia - jazda testowa

ŠKODA OCTAVIA - ZAPRASZAMY POZNAJ KOMFORT JAZDY PODCZAS DARMOWEJ JAZDY TESTOWEJ!

Zjedź na dół strony i zapisz się na jazdę próbną

Superb bydgoszczSkoda octavia

NOWA OCTAVIA

ŠKODA OCTAVIA, czyli najchętniej kupowane auto w ostatnich 6 latach teraz została wzbogacona o systemy i rozwiązania znane z pojazdów klasy premium!
DESIGN
Nowy wygląd kokpitu, dwuramienna kierownica, cyfrowy zestaw wskaźników oraz nowe funkcje suwaka na konsoli głównej uprzyjemnią jazdę najbardziej wymagającego kierowcy.
ERGONOMICZNE WNĘTRZE
Wygodne fotele, wyciszenie kabiny, dynamiczna sylwetka i najniższy opór powietrza w klasie zamienią długą trasę w podróż marzeń.
KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO
Innowacyjne rozwiązania, w zakresie komfortu i bezpieczeństwa zawierające wszystko, co ważne, z korzystnym finansowaniem są na wyciągnięcie ręki - już od 948 zł miesięcznie!

BEZPIECZEŃSTWO

POMOCNI ASYSTENCI
Funkcja rozpoznawania znaków, aktywny tempomat utrzymujący bezpieczną odległość od innych pojazdów i wspomagający jazdę w korku poprawiają bezpieczeństwo i komfort użytkowania pojazdu. Gdy dodamy system Lane Assist, utrzymujący auto na pasie ruchu oraz rozszerzony Front Assist (układ ochrony rowerzystów, asystent unikania kolizji, asystent skrętu), robi się ciekawie. A to nie wszystko!

PODUSZKI BEZPIECZEŃSTWA
9 poduszek powietrznych zwiększa bezpieczeństwo kierowcy oraz pasażera.
EFEKT?
Osiągnięcie maksymalnego wyniku 5 gwiazdek w teście Euro NCAP.

Let Top Matrix

Superb side assist

OŚWIETLENIE

REFLEKTORY LED TOP MATRIX
Reflektory główne LED Top Matrix zapewniają idealne oświetlenie drogi i nieoślepianie innych uczestników ruchu drogowego.
MATRIX W TRYBIE ŚWIATEŁ MIJANIA
Po raz pierwszy marka wykorzystała funkcję MATRIX w trybie świateł mijania ze zmieniającym się snopem światła podczas pokonywania zakrętu.
JAK TO DZIAŁA?
Przednia kamera wykrywa nadjeżdżające samochody, aktywując lub dezaktywując odpowiednie segmenty led.
EFEKT?
Świetna widoczność nawet podczas trudnej trasy.

Superb bydgoszcz

 

ZAINTERESOWAŁ CIEBIE TEN MODEL? ZAPRASZAMY NA JAZDĘ PRÓBNĄ NOWĄ ŠKODĄ OCTAVIĄ!

Wpisz swoje dane, a my zarezerwujemy termin Twojej jazdy próbnej

Dane kontaktowe

Prosimy o wypełnienie danych.
* oznacza pole wymagane

*
Wybierz formę kontaktu
| | |

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY RODO


Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę dla: Bieranowski sp. z o.o. sp. k., al. Jana Pawła II 127, 85-140 Bydgoszcz, NIP:9532772446, REGON:384767600, KRS: 0000848440 na skontaktowanie się z Tobą w celu przedstawienia Ci informacji na temat oferty oraz ogólnych informacji dot. możliwych sposobów finansowania z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz). Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie informacjami na temat oferty. Wyrażenie zgody i podanie Twoich danych jest dobrowolne, jednak niepodanie ich spowoduje brak możliwości kontaktu. Twoje zapytanie przekażemy pracownikowi spółki, który skontaktuje się z Tobą w wybrany przez Ciebie sposób celem udzielenia Ci powyższych informacji. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymania informacji dot. oferty w czasie rozmowy z pracownikiem spółki. Swoje zgody możesz wycofać poprzez bezpośredni kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - Paweł Modrzejewski - telefonicznie: 544 544 006 lub pod adresem email: inspektor@kiodo.pl. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych poniżej.


WhatsApp Logo