Loading


Nowy model SUPERB dzięki drobnym zmianom jest naprawdę perfekcyjny. Dynamika i wdzięk - poznaj nową definicję luksusu.
Superb side assist

BEZPIECZEŃSTWO

SIDE ASSIST Użycie czujników radarowych w tylnym zderzaku pozwala monitorować nie tylko obszar za autem, ale też po jego bokach. Pozwala wykryć pojazdy, ale będzie też pomocny w przypadku mijania rowerzysty - z odległości do 70 cm.
PARK ASSIST Minimalizuje problemy związane z parkowaniem w ciasnych miejscach. Funkcja automatycznie wybiera optymalne miejsce parkingowe wśród zaparkowanych równolegle lub prostopadle pojazdów.
MANOEUVRE ASSIST Skuteczna ochrona przed przeszkodami, które pojawią się w niewielkiej odległości od pojadu. Jeśli wykryta zostanie przeszkoda, następuje awaryjne uruchomienie hamulców(przy prędkości do 10 km/h.
PCC- Predictive Cruise Control - Przewidujący tempomat adaptacyjny jest to rozwiązanie, która SKODA wykorzystuje u siebie po raz pierwszy. Korzystając z przedniej kamery system dostosowuje prędkość do znaków drogowych czy zakrętów.

OŚWIETLENIE

REFLEKTORY FULL LET TOP MATRIX Pierwszy model marki ŠKODA, w którym zastosowano reflektory główne LED Top Matrix, które zapewniają lepsze oświetlenie drogi, zwiększając bezpieczęństwo jazdy.
REFLEKTORY I PRZEDNIE ŚWIATŁA PRZECIWMGŁOWE Zastosowane w przedniej szybie reflektory wykrywają pojazdy znajdujące się przed Tobą lub zbliżające się do Ciebie. Dzięki temu rozwiązaniu, światła dopasowują się stopniowo. Efekt? Lepsza widoczność bez oślepiania innych kierowców.
TYLNE ŚWIATŁA
Wyposażone w dynamiczne kierunkowskazy tylne światła LED Top sygnalizują zamiary kierowcy, jednocześnie dodając Superbowi wyrazistości.

Let Top Matrix

Superb side assist

KOMFORT

FOTEL Posiada funkcję zapamiętania trzech różnych pozycji. Opcjonalnie można wyposażyć go w funkcję masażu oraz system wentylacji.
PODGRZEWANE SIEDZENIA PRZEDNIE I TYLNE Trzystopniowa regulacja pozwala na dostosowanie odpowiedniej temperatury dla każdego z uczestników jazdy.
POWIĘKSZONY PHONE BOX Bezprzewodowo ładuje telefon, jednocześnie wzmacniając jego sygnał, pomieści nawet duże urządzenia.
VIRTUAL COCKPIT Cyfrowy zestaw wskaźników daje kierowcy dostęp do najważniejszych informacji o stylu jazdy i parametrach auta. Dostępnych jest pięć układów wyświetlacza.

Superb bydgoszcz

 

JESTEŚ ZAINTERESOWANY NOWĄ ŠKODĄ SUPERB?

Wpisz swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić spersonalizowaną ofertę

Dane kontaktowe

Prosimy o wypełnienie danych.
* oznacza pole wymagane

*
Wybierz formę kontaktu
| | |

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY RODO


Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę dla spółki: Włodzimierz Bieranowski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością na skontaktowanie się z Tobą w celu przedstawienia Ci informacji na temat oferty oraz ogólnych informacji dot. możliwych sposobów finansowania z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz). Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie informacjami na temat oferty. Wyrażenie zgody i podanie Twoich danych jest dobrowolne, jednak niepodanie ich spowoduje brak możliwości kontaktu. Włodzimierz Bieranowski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Aleje Jana Pawła II 127, 85-140 Bydgoszcz.KRS:0000808295, NIP:9532772446, REGON:384767600. Twoje zapytanie przekażemy pracownikowi spółki, który skontaktuje się z Tobą w wybrany przez Ciebie sposób celem udzielenia Ci powyższych informacji. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymania informacji dot. oferty w czasie rozmowy z pracownikiem spółki. Swoje zgody możesz wycofać poprzez bezpośredni kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - Paweł Modrzejewski - telefonicznie: 544 544 006 lub pod adresem email: inspektor@kiodo.pl. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych poniżej.