Loading


MAMY PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA!


Superb bydgoszcz

2019 - SPRZEDAWCA ROKU

Osiągnęliśmy świetny wynik w ogólnopolskim konkursie na Sprzedawcę Roku. Naszych 3 przedstawicieli, wykorzystując wiedzę i doświadczenie, dotarło do finału, w konkurencjach Sprzedawca Samochodów Nowych oraz Sprzedawca Flotowy. Piotr Żyła osiągnął III miejsce w konkurencji Sprzedawca Nowych Samochodów, zdobywając kolejną statuetkę do swojej kolekcji.

Sprzedawca Roku 2019 Bieranowski


 

SKODA SPRZEDAWCA ROKU

2012 -  SPRZEDAWCA ROKU

Konkurs Sprzedawca Roku 2012 dla wszystkich Autoryzowanych Dealerów ŠKODA w Polsce Składał się z trzech etapów, w których sprawdzana była wiedza produktowa oraz umiejętności sprzedażowe uczestników. W całym konkursie udział wzięło 374 sprzedawców z 81 Autoryzowanych Punktów Dealerskich. Nasz pracownik, Piotr Żyła zyskał zaszczytne I miejsce w konkursie!

2011 - WIELKI TEST SALONÓW

Nasz salon uzyskał I miejsce w największym badaniu jakości obsługi w polskich salonach samochodowych różnych marek, przeprowadzonym przez tygodnik Auto Świat. W 2011 roku udział w konkursie wzięło łącznie 378 salonów. Testowano organizację salonu, jakość obsługi i umiejętności naszych pracowników. Zdobyliśmy 198 punktów na 200 możliwych, tym samym wygrywając.

Wielki Test Salonów Auto Świat 2011 Bieranowski


Superb side assist

2003 - DEALER I SPRZEDAWCA ROKU

Ten rok był dla nas wyjątkowo udany! W 2003 roku otrzymaliśmy prestiżową nagrodę „Dealer Roku 2003” dla najlepszego salonu sprzedaży i obsługi klientów wśród 101 punktów dealerskich marki „ŠKODA” w kraju. Ponadto pracownik naszej firmy uzyskał tytuł „Najlepszego Sprzedawcy Samochodów 2003 roku w sieci Autoryzowanych Stacji Obsługi ŠKODA Auto".
 
 

 
WhatsApp Logo