Loading

Program DasWelt Auto!

Program DWA, z którego możesz skorzystać w naszym salonie, można określić jako wielomarkowy program sprzedaży i odkupu osobowych samochodów używanych . Główna idea programu, to sprzedaż najlepszych aut używanych. Z tym programem masz pewność, że historia, rok produkcji, przebieg i stan techniczny pojazdu jest bez zastrzeżeń - pojazdy przystępujące do programu są  rygorystycznie weryfikowane - zobacz auta używane dostępne od ręki w Bydgoszczy.

GWARANCJA

W ramach programu każdy pojazd obejmuje minimum roczna gwarancja, która zapewnia pokrycie kosztów napraw - z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych i zgodnie z technologią producenta oraz kompleksową obsługę w salonie. Proste, prawda?

PEWNA HISTORIA I PRZEBIEG

Lubisz wiedzieć, co kupujesz? W Das WeltAuto nie musisz obawiać się niemiłych niespodzianek. Masz pewność, że kupujesz auto ze sprawdzoną historią i przebiegiem. Certyfikat Das WeltAuto potwierdza szczegółową weryfikację pojazdu.

SPRAWDZONY STAN TECHNICZNY

Jak weryfikujemy stan techniczny pojazdu? Pojazdy sprawdzamy w rygorystycznym teście obejmującym aż 117 punktów kontrolnych.

DEDYKOWANE OPCJE FINANSOWANIA

DWA, to też korzystne oferty finansowe Volkswagen Banku - kredyt, leasing czy ubezpieczenie, dopasowane do Twoich potrzeb.

Program wspiera też wymianę pojazdów na nowe.