Loading


Program DasWelt Auto!

Program DWA, z którego możesz skorzystać w naszym salonie, można określić jako wielomarkowy program sprzedaży i odkupu osobowych samochodów używanych . Główna idea programu, to sprzedaż najlepszych aut używanych. Z tym programem masz pewność, że historia, rok produkcji, przebieg i stan techniczny pojazdu jest bez zastrzeżeń - pojazdy przystępujące do programu są  rygorystycznie weryfikowane - zobacz auta używane dostępne od ręki w Bydgoszczy.

GWARANCJA

W ramach programu każdy pojazd obejmuje minimum roczna gwarancja, która zapewnia pokrycie kosztów napraw - z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych i zgodnie z technologią producenta oraz kompleksową obsługę w salonie. Proste, prawda?

PEWNA HISTORIA I PRZEBIEG

Lubisz wiedzieć, co kupujesz? W Das WeltAuto nie musisz obawiać się niemiłych niespodzianek. Masz pewność, że kupujesz auto ze sprawdzoną historią i przebiegiem. Certyfikat Das WeltAuto potwierdza szczegółową weryfikację pojazdu.

SPRAWDZONY STAN TECHNICZNY

Jak weryfikujemy stan techniczny pojazdu? Pojazdy sprawdzamy w rygorystycznym teście obejmującym aż 117 punktów kontrolnych.

DEDYKOWANE OPCJE FINANSOWANIA

DWA, to też korzystne oferty finansowe Volkswagen Banku - kredyt, leasing czy ubezpieczenie, dopasowane do Twoich potrzeb.

Program wspiera też wymianę pojazdów na nowe.

 

Kamiq bydgoszcz

 

ZAINTERESOWAŁ CIEBIE NASZ PROGRAM SAMOCHODÓW UŻYWANYCH?

Wpisz swoje dane i dowiedz się więcej.

Dane kontaktowe

Prosimy o wypełnienie danych.
* oznacza pole wymagane

*
Wybierz formę kontaktu
| | |

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY RODO


Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę dla: Bieranowski sp. z o.o. sp. k., al. Jana Pawła II 127, 85-140 Bydgoszcz, NIP:9532772446, REGON:384767600, KRS: 0000848440 na skontaktowanie się z Tobą w celu przedstawienia Ci informacji na temat oferty oraz ogólnych informacji dot. możliwych sposobów finansowania z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz). Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie informacjami na temat oferty. Wyrażenie zgody i podanie Twoich danych jest dobrowolne, jednak niepodanie ich spowoduje brak możliwości kontaktu. Twoje zapytanie przekażemy pracownikowi spółki, który skontaktuje się z Tobą w wybrany przez Ciebie sposób celem udzielenia Ci powyższych informacji. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymania informacji dot. oferty w czasie rozmowy z pracownikiem spółki. Swoje zgody możesz wycofać poprzez bezpośredni kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - Paweł Modrzejewski - telefonicznie: 544 544 006 lub pod adresem email: inspektor@kiodo.pl. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych poniżej.


WhatsApp Logo