Loading


ŠKODA ENYAQ iV - UWOLNIJ ENERGIĘ.

POZNAJ KOMFORT JAZDY NASZYM ELEKTRYCZNYM SUVEM!

enyaq bydgoszcz

 

 

ŠKODA ENYAQ iV otwiera nowy rozdział w historii marki. To nasz pierwszy w pełni elektryczny SUV! Nowoczesne technologie, duży zasięg i szybkie ładowanie opisują ten model idealnie. Pojazd ma zasięg przekraczający 500 kilometrów, co wyróżnia go na tle konkurencji. Zaskakuje możliwość konfiguracji: SUV jest dostępny w 2 wersjach pojemności akumulatora, z pięcioma wersjami mocy i z napędem na cztery koła lub tylną oś, a dostępne wyposażenie śmiało dorównuje pojazdom premium. Warto też zwrócić uwagę na rozbudowane systemy bezpieczeństwa, które wspomagają jazdę kierowcy.

Szukasz nowego auta? Teraz ŠKODA ENYAQ iV jest dostępna z dopłatą do 27 000 zł (rządowy program "Mój elektryk"). Warto wspomnieć, że producent zapewnił o możliwości wyprodukowania pojazdu do końca roku.
Skoda enyaq


Skoda enyaq
 
Poznaj możliwości tego wyjątkowego pojazdu podczas prezentacji, którą opracowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

Część teoretyczna

Wprowadzenie do elektromobilności i obsługi modelu ENYAQ iV przeprowadzone w pojeździe ekspozycyjnym w naszym salonie.

Część praktyczna

Zróżnicowana trasa obejmująca odcinek około 20 kilometrów. Test obejmuje:

  • elementy zachowanie pojazdu w ruchu miejskim,
  • na trasie szybkiego ruchu
  • oraz zamkniętym odcinku drogi.

Wytypowana trasa daje możliwość wykorzystania wszystkich właściwości samochodu elektrycznego – w tym odzyskiwanie energii i dynamika jazdy.

Zapisz się na prezentację i zarezerwuj 45 minut dla nowego SUVA.

UWOLNIJ ENERGIĘ. UMÓW SIĘ NA WYJĄTKOWĄ PREZENTACJĘ!

Wpisz swoje dane, a my zarezerwujemy termin Twojej jazdy próbnej

Dane kontaktowe

Prosimy o wypełnienie danych.
* oznacza pole wymagane

*
Wybierz formę kontaktu
| | |

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY RODO


Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę dla: Bieranowski sp. z o.o. sp. k., al. Jana Pawła II 127, 85-140 Bydgoszcz, NIP:9532772446, REGON:384767600, KRS: 0000848440 na skontaktowanie się z Tobą w celu przedstawienia Ci informacji na temat oferty oraz ogólnych informacji dot. możliwych sposobów finansowania z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz). Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie informacjami na temat oferty. Wyrażenie zgody i podanie Twoich danych jest dobrowolne, jednak niepodanie ich spowoduje brak możliwości kontaktu. Twoje zapytanie przekażemy pracownikowi spółki, który skontaktuje się z Tobą w wybrany przez Ciebie sposób celem udzielenia Ci powyższych informacji. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymania informacji dot. oferty w czasie rozmowy z pracownikiem spółki. Swoje zgody możesz wycofać poprzez bezpośredni kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - Paweł Modrzejewski - telefonicznie: 544 544 006 lub pod adresem email: inspektor@kiodo.pl. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych poniżej.


WhatsApp Logo